.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.



m.stellacentrum.sk

Ceny pohonných hmôt platné pre: 7. týždeň
KrajinaMena9598Nafta
SlovenskoEUR1.315 EUR EUR1.164 EUR
AlbánskoALL172.00169.00
AndorraEUR1.1051.1650.945
BelgickoEUR1.4401.5271.333
BieloruskoEUR0.5860.606
Bosna - HercegovinaBAM1.841.83
BulharskoBGL2.122.372.13
Česká republikaCZK30.6529.87
Čierna HoraEUR1.2901.3301.160
DánskoDKK10.598.85
EstónskoEUR1.2111.2611.211
FínskoEUR1.5101.5861.372
FrancúzskoEUR1.4351.5021.292
GréckoEUR1.5461.6581.291
GruzínskoGEL2.252.352.09
HolandskoEUR1.6791.7551.330
ChorvátskoHRK9.628.89
ÍrskoEUR1.3991.269
KazachstanKZT150.00164.00129.00
KosovoEUR
LitvaLTL1.1851.2541.095
LotyšskoLVL1.1641.2131.084
LuxemburskoEUR1.1901.2561.016
MacedónskoMKD66.5068.5053.00
MaďarskoHUF370.00382.00
MoldavskoMDL17.9918.6215.47
NemeckoEUR1.3501.167
NórskoNOK16.2915.35
PoľskoPLN4.684.964.57
PortugalskoEUR1.5371.5791.321
RakúskoEUR1.1901.3221.126
RumunskoRON4.715.214.65
RuskoRUB39.0037.67
SlovinskoEUR1.2971.3731.189
SrbskoRSD143.40150.90
ŠpanielskoEUR1.2411.3661.124
ŠvajčiarskoCHF1.4601.5001.530
ŠvédskoSEK14.2214.8214.00
TalianskoEUR1.5751.420
TureckoTRY5.145.434.65
UkrajinaUAH24.4625.5122.08
Veľká BritániaGBP1.2001.3111.223
USAUSD0.6060.676
STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.